top of page

Аксесуари до електричних щитів

Електричний щит — це пристрій, призначений для прийому напруги та її подальшої передачі споживачам. У ньому встановлюються спеціальні компоненти, які забезпечують роботу електроприладів, зокрема реле та ПЗВ. Монтаж відбувається за допомогою відповідних аксесуарів. Купити електричне обладнання та аксесуари високої якості можна в інтернет-магазині Visa Electro за доступними цінами.

Аксесуари до електрощитів від Visa Electro

Щоб підключити до розподільчого щита обладнання, електричні кабелі від побутової техніки, освітлення та інших споживачів, потрібно використовувати надійні аксесуари. Вони забезпечують правильні умови для використання деталей електрощитів. У нашому інтернет-магазині можна замовити наступне:

  • Шини. Це прилад із вогнетривкого пластику, який має отвори для підключення кабелю. Кількість гнізд може коливатися від 7 до 15 шт.

  • ДІН-рейки. Такий аксесуар призначений для встановлення автоматів, реле та іншої подібної електротехніки. Довжина буває різною та передбачає встановлення від 2 до 18 модулів.

Усі товари виготовлені з надійних матеріалів і відповідають вимогам електробезпеки. Аксесуари нашого інтернет-магазину можуть використовуватись у вбудованих і накладних електричних щитках. Ми пропонуємо продукцію вроздріб та оптом.

Чому варто замовити аксесуари для електричних щитів саме у нас?

Замовити електротовари у нас вигідно та зручно, адже ми не співпрацюємо з посередниками. Наша компанія є відомим постачальником електричних товарів в Україні. Ми працюємо на ринку продажів електрообладнання вже понад 12 років і пропонуємо клієнтам комфортний сервіс:

  • на товари діє офіційна гарантія від виробника;

  • швидко підтверджуємо замовлення;

  • приймаємо оплату банківською карткою, безготівковим розрахунком і післяплатою;

  • пропонуємо знижки, участь в акціях для постійних та оптових замовників;

  • доставка кур’єром за вказаною адресою або службою-перевізником.

Для консультації щодо електрощитів та аксесуарів телефонуйте нашим менеджерам або надсилайте заявку для зворотного зв’язку.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page