top of page

Автоматичні вимикачі

Пристрої автоматичного вимкнення використовуються при підключенні до електричних мереж 220/400 вольт. Вони захищають електроприлади від перевантажень і коротких замикань, а також запобігають перегріванню силової проводки. Такі вимикачі застосовуються на промислових об'єктах, у житлових і комерційних приміщеннях.

На відміну від плавкого запобіжника, який підключається до електролічильника, автоматичний вимикач може спрацьовувати багаторазово.

Автоматичні вимикачі від Visa Electro

Особливості автоматичних вимикачів:

  • невеликий час вимкнення при виникненні струмів короткого замикання;

  • простота підключення до мережі;

  • можливість механічного та автоматичного розмикання електроланцюга;

  • невисока вартість.

Основна технічна характеристика автоматичного вимикача — максимальний струм, при якому він відключається та розриває електричний ланцюг. Чим вище клас пристрою, тим більше це значення. Клас обмеження струму залежить від швидкості гасіння дуги. Так, пристрої класу 3 спрацьовують за час, що не перевищує 6 мілісекунд.

Не дозволяється використовувати автоматичний вимикач/вмикач, якщо його номінальний струм перевищує величину, передбачену проєктом. Порушення цього правила може призвести до пожежі та ураження електрострумом через пошкодження ізоляції проводки, що перегрілася.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія недорого забезпечує електротоварами та обладнанням будівельні та роздрібні мережі України. На сайті наведений доступний прайс на продукцію.

Переваги:

  • відсутність посередницьких накруток — Visa Electro є офіційним партнером брендів-виробників;

  • оперативна доставка всіма регіонами країни, оскільки товари з каталогу є на складі;

  • гарантія виробника, що підтверджується документально;

  • вигідні знижки — постійні клієнти та регіональні представники можуть купити автоматичні вимикачі за найнижчими цінами.

Оформляйте онлайн-замовлення на сайті нашого інтернет-магазину в зручний для вас час. Ми організуємо доставку товарів по Україні кур'єром або поштовою службою.

Ми працюємо