top of page

Дверцята

Ревізійні дверцята монтуються у вузлах сантехнічних кранів або вентилів. До того ж пластикові люки встановлюються там, де розташовані вимірювальні прилади. Це дає змогу відкрити дверцята за потреби та перевірити стан з’єднань, записати показники лічильника тощо. Купити товари для електромонтажу високої якості можна в інтернет-магазині Visa Electro за доступними цінами.

Ревізійні дверцята від Visa Electro

Місця встановлення кранів і вимірювальних приладів є найбільш вразливими ділянками трубопроводу. Тому не можна зашивати їх під плитку чи інші оздоблювальні матеріали. В нашому інтернет-магазині представлені дверцята для ревізії таких типів:

  • Монолітні. Не дозволяють стороннім забрудненням потрапляти за перегородку. Вони щільно закриваються та не мають отворів.

  • Вентиляційні. На лицьовій панелі передбачена вентиляційна решітка. Це забезпечує вільну циркуляцію повітря. Вентиляція дає змогу уникнути підвищення вологості зі зворотної сторони дверцят.

Від параметрів залежить вартість товарів нашого інтернет-магазину. Ви можете замовити ревізійні дверцята оптом або вроздріб.

Чому варто замовити ревізійні дверцята саме у нас?

Наша компанія – відомий постачальник електротехніки та аксесуарів для електричного обладнання в Україні. Ми приймаємо прямі поставки від надійних виробників, виступаючи їх офіційним дилером.

Замовити ревізійні дверцята та іншу продукцію у нас варто з таких причин:

  • на всі товари діє офіційна гарантія від виробника;

  • пропонуємо привабливі знижки та акції для наших замовників;

  • замовлення опрацьовуються протягом дня;

  • доставка здійснюється надійними транспортними службами чи кур'єром за вказаною адресою.

Якщо вам потрібна консультація, зателефонуйте нашому менеджеру за контактним номером телефону, надішліть листа на електронну пошту чи заповніть заявку для зворотного зв'язку.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page