top of page

Бездротові дзвінки

Бездротові дзвінки для дверей – це прилади, призначені для сповіщення про відвідувачів. Для того щоб повідомити про свій прихід, гостю потрібно лише натиснути на кнопку дзвінка. На відміну від дротових провідних моделей, бездротовий дзвінок працює на радіочастоті. Це дає змогу такому дверному приладу передавати бездротовий сигнал до приймача, який продукує звуковий сигнал. Купити надійну електротехніку можна в інтернет-магазині Visa Electro за вигідною ціною.

Бездротові дзвінки для дверей від Visa Electro

Бездротові дзвінки для дверей є зручними та економічними засобами сповіщень. Це електричний прилад для покращення безпеки та комфорту в будинку, офісі або магазині. Безпровідний дзвінок для дверей легко встановлюється без необхідності використання проводів. Вони мають різні мелодії та гучність, що дає змогу користувачеві налаштувати їх відповідно до потреб. Ціна залежать від типу моделі:

  • Прості бездротові дзвінки. Складаються з двох частин – кнопки та приймача. Кнопка зазвучить при натисканні, а приймач попередить користувача про відвідувача.

  • Зі світлодіодними індикаторами. Дверна конструкція має додаткові світлодіодні індикатори на приймачі.

  • З дистанційним управлінням. Допомагають користувачеві відкривати двері дистанційно, що дуже зручно.

  • З камерою. Деякі дзвінки можуть мати вбудовану камеру, завдяки якій користувачі здатні побачити відвідувача, який натискає на кнопку дзвінка. Приймач має для цього екран.

  • З додатковими датчиками. Це може бути датчик руху чи відкриття дверей, щоб визначати, чи є хтось в приміщенні.

У нашому інтернет-магазині представлені різні моделі бездротових дзвінків для дверей, що відрізняються за функціональністю.

Чому варто замовити саме у нас?

Замовити бездротові дзвінки чи інші електронні прилади у нас — це зручно та вигідно, адже ми не співпрацюємо з посередниками. Наша компанія є відомим постачальником електричних товарів в Україні. Ми працюємо на ринку продажів обладнання для електромереж вже понад 12 років, завдяки чому здатні вирішувати будь-які клієнтські запити Наша компанія пропонує найкращі умови для оформлення замовлення:

  • Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від відомих виробників.

  • Оскільки ми не співпрацюємо з посередниками, ціни на продукцію нашого інтернет-магазину є доволі низькими.

  • Гарантуємо, що кожен клієнт отримає якісний товар з офіційною гарантією від виробника.

  • Купити дзвінки ви можете з адресною доставкою кур'єром або відомими службами-перевізниками.

  • Ми пропонуємо спеціальні умови для постійних замовників у разі купівлі оптом.

Зверніться до нашого менеджера за консультацією, і ми детально відповімо на всі ваші запитання щодо електротоварів. Замовити бездротові дзвінки ви зможете вроздріб чи оптом у зручний для вас час.

Зараз у нас немає товарів в наявності

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page