top of page

Гофротруба — це шланг з ребристими поверхнями, всередині якого прокладаються електричні проводи. Гофра є еластичною та гнучкою, тому може набувати будь-якої форми. Це дає змогу прокладати криволінійні траси для кабелю. Гофра має достатню міцність, створюючи додатковий захист для проводу всередині, що подовжує термін використання кабелю та робить його роботу безпечнішою. Купити гофротрубу від відомих виробників ви можете в інтернет-магазині Visa Electro.

Гофри для проводів від Visa Electro

Завдяки гофротрубі можна швидко замінити старий кабель. Якщо застосовується гофра, є можливість монтувати електропроводку на дерев’яній основі. Особливості гофротруби нашого інтернет-магазину:

  • внутрішній діаметр – від 16 до 40 мм;

  • матеріал – поліетилен;

  • рівень захисту – стандартний, від ультрафіолету.

Залежно від внутрішнього діаметра вибирається тип електрокабелю. Випускаються моделі для підключення до мережі комп’ютерної техніки, освітлення, для групи розеток чи введення електрики в дім. Від параметрів гофри залежить її ціна.

Наші клієнти можуть замовити електричну продукцію оптом і вроздріб.

Чому варто замовити гофротрубу саме у нас?

Купувати товари у нас вигідно, адже ми не співпрацюємо з посередниками. Наша компанія є відомим постачальником провідникової продукції в Україні. Великий досвід роботи (понад 12 років) допомагає нам задовольняти будь-які запити замовників.

Ми є офіційним дилером багатьох виробників електротоварів. Замовити брендові гофротруби та іншу продукцію в нас можуть як приватні, так і юридичні особи. Нашим покупцям надається комфортний сервіс:

  • знижки та участь в акціях для постійних та оптових замовників;

  • на товари інтернет-магазину діє гарантія виробника;

  • швидке підтвердження замовлень;

  • доставка виконується перевіреними службами-перевізниками.

Зателефонуйте нашим консультантам або напишіть нам на електронну пошту, якщо у вас виникнуть запитання.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page