top of page

Ізоляційні стрічки (ізоленти)

Ізолента – незамінний матеріал для електромонтажних робіт. Це смуга, виготовлена з термостійкого ПВХ, на зворотному боці якої передбачений клейкий шар. Матеріал стрічки є діелектриком, що дає змогу використовувати її для ізоляції електричних контактів. Сфера застосування ізоленти є доволі широкою. Завдяки різноманіттю відтінків стрічка може бути використана як маркувальний матеріал. Купити ізоляційну стрічку для монтажу та інших робіт з електрикою можна в компанії Visa Electro. У нас можна придбати товари відомих в Україні виробників.

Ізоляційні стрічки від Visa Electro

У нашому інтернет-магазині представлена лише сертифікована ізолента. Ізоляційна стрічка виготовляється відповідно до вимог електробезпеки. Зворотний бік має високу адгезію, що забезпечує потрібне прилягання ізоляційного шару до основи. У нас можна замовити ізоляційну стрічку, що має такі особливості:

  • довжина – 10, 15, 20 м;

  • стійкість до ультрафіолету, вологи, хімікатів;

  • здатність самостійно загасати;

  • стійкість до масла.

Ми продаємо ізоляційні стрічки за рекомендованими виробниками цінами. Замовлення можна зробити вроздріб або оптом.

Чому варто замовити ізоленту саме у нас?

Наша компанія продає оригінальні товари, які відповідають вимогам сучасних стандартів. Ми приймаємо прямі поставки із заводів, адже є офіційним представником відомих виробників. Нашим клієнтам пропонується комфортний сервіс:

  • замовлення обробляються протягом дня;

  • придбати електропровідники можна з гарантією;

  • діють вигідні ціни, знижки та акції;

  • доставка здійснюється перевіреними службами перевезення вантажів або кур’єром.

Оплата приймається післяплатою, банківською карткою або за реквізитами рахунку.

Щоб оформити замовлення, заповніть онлайн-заявку на сайті нашого інтернет-магазину. Наш менеджер надасть відповіді на ваші запитання та допоможе здійснити покупку.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page