top of page

Каталог товарів / Все для монтажу кабелю / Кабельні стяжки / хомути‎

Кабельні стяжки та хомути

Під час прокладання кабелю використовуються спеціальні затискачі, які називають стяжками. Це проста конструкція з пластику, завдяки якій виконати монтажні роботи можна набагато швидше. Кабельні фіксатори дають змогу з’єднати декілька дротів, якщо потрібно утворити з них пучок. Купити монтажні компоненти для електричного кабелю з доставкою по Україні ви можете в інтернет-магазині Visa Electro. Ми продаємо пластикові хомути та інші з’єднання високої якості оптом чи вроздріб.

Кабельні стяжки та хомути від Visa Electro

У нашій компанії можна купити всі необхідні елементи для монтажу кабелю. Стяжки мають різний розмір, щоб простіше було обрати потрібну модель відповідно до умов фіксації. Ціна залежить від параметрів хомутів.

На сайті інтернет-магазину продаються:

  • Стяжка кабельна з шириною 3-9 мм і довжиною 100-650 мм. Є моделі з кільцем. Стяжки бувають чорного та білого кольорів.

  • Перфорована стрічка – використовується для кріплення труб, кабелів, збірно-регульованих конструкцій. Перфострічка дає змогу використовувати хомути різного діаметра.

  • Універсальний майданчик для кабельних стяжок.

Ви можете замовити лише сертифіковані стрічки для монтажу електрокомунікацій.

Чому варто замовити монтажні стрічки саме у нас?

У нашому інтернет-магазині продаються якісні товари, які постачаються прямо на наш склад з виробництва відомих компаній. У каталозі можна вибрати продукцію для побутового чи промислового використання.

Ми пропонуємо нашим клієнтам лояльні умови:

  • на товари діє гарантія від виробників;

  • постійні знижки та участь в акціях;

  • замовлення підтверджуються в день звернення клієнтів;

  • доставка виконується в найкоротші терміни в будь-який регіон України.

Оформити замовлення ви можете онлайн чи зателефонувавши нашим співробітникам. Ми надамо відповіді на всі запитання стосовно кабельних стрічок, які вас цікавлять.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06