top of page

Кабель-канал

Кабель-канал використовується в процесі монтажу електричної проводки. Всередині закритого корпуса прокладається один чи декілька проводів. Кабельний канал забезпечує монтаж електрики без створення штроби. Це дає змогу значно прискорити електромонтажні роботи. Спеціальна траса для кабелю сприяє безпечному використанню проводки та захищає її від дії шкідливих зовнішніх чинників. Купити товари для електромонтажу за низькими цінами можна в інтернет-магазині Visa Electro.

Кабельні канали від Visa Electro

Канал складається з двох частин. Спочатку на стіну чи стелю монтується основа. Далі всередині прокладаються електрокомунікації. Провід закривається зверху декоративною кришкою. У нашому інтернет-магазині продаються кабель-канали з такими характеристиками:

  • розмір – від 20х10 до 100х60 мм;

  • матеріал – вогнетривкий пластик;

  • рівень захисту – стандартний.

Кабель-канал створює додатковий захист для проводу. Завдяки йому можна швидко замінити старий кабель. До того ж є можливість монтувати електропроводку на дерев’яній основі. Наші покупці можуть замовити товари оптом або вроздріб.

Чому варто замовити кабель-канали саме у нас?

Наша компанія – відомий постачальник електротехніки в Україні. В сфері продажу товарів для монтажу електрики ми працюємо вже більш ніж 12 років.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент продукції від перевірених виробників, для яких ми є офіційним представником в Україні. Замовити канали для електрокабелю у нас варто з таких причин:

  • на товари діє офіційна гарантія від виробника;

  • пропонуються привабливі знижки та акції;

  • замовлення підтверджуються протягом дня;

  • доставка здійснюється найближчим часом надійними кур’єрськими службами.

Для отримання консультації зателефонуйте нашому менеджеру чи напишіть нам на електронну пошту.