top of page

Електричні коробки зазвичай використовуються під час монтажу електропроводки. Це вогнестійка конструкція, яка знижує ризик виникнення пожежі. Коробка створює безпечний простір для з’єднання проводів. Її електрична фурнітура виготовлена з діелектричних, негорючих матеріалів, які не підтримують горіння при виникненні небезпечної ситуації. Випускаються моделі як для зовнішньої, так і внутрішньої установки. Купити компоненти для монтажу електропроводки можна в компанії Visa Electro. В нашому асортименті представлені товари від відомих в Україні виробників за доступними цінами.

Електричні коробки від Visa Electro

У каталозі нашого інтернет-магазину є величезний вибір електричних коробок. У нас можна замовити прямокутні, квадратні та круглі моделі. Розміри стандартизовані, тому можна обрати варіант відповідно до умов застосування.

На сайті ви знайдете такі моделі електричних коробок:

  • Розподільчі. Складаються з двох частин. Перша монтується на основу, в ній прокладається електрична проводка. Зовнішня частина виконує роль кришки, прикриваючи з’єднання. Такі коробки використовуються в місцях з’єднання електричних проводів.

  • Монтажні. Бувають накладними та вбудованими. Монтажні коробки захищають електрику від впливу несприятливих зовнішніх чинників. З цієї деталі мережі кабелі виходять до вимикачів, розеток та інших споживачів.

Ціна залежить від параметрів конструкції, а також оформлення покупки вроздріб або оптом.

Чому варто замовити електричні коробки саме у нас?

Наша компанія продає оригінальні сертифіковані товари, які відповідають вимогам міжнародних стандартів безпеки. Клієнти довіряють нам з таких причин:

  • замовлення обробляються впродовж дня;

  • на всі позиції з каталогу діє офіційна гарантія від виробника;

  • прийнятні ціни, привабливі знижки та акційні пропозиції;

  • доставка здійснюється надійними перевізниками або кур’єром за вказаною адресою.

Оплата приймається банківською карткою, за реквізитами рахунку або післяплатою. Для придбання електричних коробок заповніть заявку на сайті або зверніться по допомогу до нашого менеджера за телефоном чи електронною поштою.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page