top of page

Каталог товарів / Лічильники електроенергії

Лічильники електроенергії

Лічильники електроенергії використовуються в приватних будинках і квартирах, а також на інших об’єктах. Такий пристрій дає змогу зменшити витрати на оплату електроенергії. Не потрібно буде сплачувати за електро споживання за середнім тарифом. Передаючи показники лічильника обслуговуючій компанії, ви можете платити лише за реальне споживання електрики. Купити електролічильник високої якості можна в інтернет-магазині Visa Electro за вигідною ціною.

Лічильники електроенергії від магазину Visa Electro

Сьогодні виготовляється безліч видів електричних лічильників. Новий електроприлад можна встановлювати в побутову чи промислову електромережу. Вартість лічильника залежить від його параметрів. Розрізняють такі моделі:

  • Індукційні. Термін використання таких електролічильників складає не менше 30 років. Індукційні лічильники стійкі до коливань напруги, але мають нижчий клас точності. Ці пристрої зазвичай встановлюються в квартирах або приватних будинках.

  • Електронні. Забезпечують вимірювання високої точності. Електролічильник такого типу має функцію налаштування багатотарифного режиму. Показники передаються віддалено, передбачається функція збереження показників та інших подій у пам’яті.

Ми продаємо товари вроздріб та оптом, гарантуючи їх відповідність вимогам пожежної та електричної безпеки.

Чому варто замовити електролічильники саме у нас?

Замовити електролічильники у нас вигідно, адже ми не співпрацюємо з посередниками. Наша компанія є відомим постачальником електротоварів в Україні. Купити лічильники для обліку електроспоживання в нашому інтернет-магазині можуть як приватні, так і юридичні особи.

Ми пропонуємо покупцям професійний сервіс, який передбачає наступне:

  • приємні знижки та участь в акціях для постійних замовників;

  • на всі товари діє гарантія від виробника;

  • швидка обробка замовлень;

  • доставка кур’єром або перевіреними транспортними службами по всіх регіонах України;

  • зручні способи оплати.

Зателефонуйте нашому менеджеру або напишіть нам на електронну пошту, якщо у вас виникнуть запитання.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page