top of page

Кабельні накінечники

Зараз у нас немає товарів в наявності

Кабельні накінечники встановлюються на кінці електричного кабелю з метою забезпечення з'єднання з іншими пристроями або електричними мережами. Ці деталі можуть мати різну форму та розмір і виготовляються з надійних матеріалів. Накінечники бувають мідними, алюмінієвим, сталевими або зі сплавів, забезпечуючи необхідне електричне з'єднання. Замовити якісні накінечники для електромережі можна в інтернет-магазині Visa Electro з доставкою всією Україною.

Кабельні накінечники від Visa Electro

У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити накінечники для кабелю, які запобігають пошкодженням електричних провідників внаслідок вібрацій, натягу або інших чинників. Кабельні накінечники можна купити для використання в багатьох сферах, зокрема в електротехніці, автомобільній промисловості, телекомунікаціях тощо. Є декілька типів таких елементів:

  • З кільцевою втулкою (Ring terminals) – мають форму кільцевої втулки, яка вставляється на відповідний вивід термінала. Використовуються для підключення кабелю до реле, перемикачів, вимикачів, акумуляторів та інших пристроїв.

  • З вилкою (Spade terminals) – форма лопатки дає змогу вставляти провідники на відповідний вивід термінала. Підходять для аудіо- та відеоапаратури, електроприладів.

  • Зі штифтом (Pin terminals) – виглядають як тонкий стрижень, використовуються для підключення кабелю до ламп, моторів, сенсорів тощо.

  • Зі з'єднувальним блоком (Terminal blocks) – встановлюються на плати або панелі, допомагають з'єднувати кінці кабелю з іншими елементами системи.

  • З клемою (Wire connectors) – завдяки цим накінечникам можна з'єднувати кінці кабелю без використання інструментів, що робить їх дуже зручними.

Ціна залежить від типу та параметрів накінечника. У нас можна придбати електротовари вроздріб чи оптом за прийнятною вартістю.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія – надійний і досвідчений продавець електротехніки та аксесуарів. Ми пишаємось тим, що протягом довгих років займаємо провідну позицію на ринку електротоварів в Україні. Цього нам вдалося досягти завдяки високій якості товарів і професійному сервісу.

Наші головні переваги:

  • Наша компанія є офіційним дилером продукції відомих брендів і продає її з гарантією від виробників.

  • Регулярно пропонуємо приємні знижки та акції нашим покупцям.

  • Дбаємо про комфорт клієнтів, тому замовлення обробляються максимально швидко.

  • Доставка здійснюється нашими кур'єрами за вказаними адресами замовників або службами-перевізниками Нова Пошта, Укрпошта та Meest всією Україною.

  • Ми завжди готові допомогти вирішити будь-які проблеми, які виникають у клієнтів.

Зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту, щоб отримати консультацію щодо кабельних накінечників.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page