top of page

РОЗУМНІ ЛІЧИЛЬНИКИ ДЛЯ ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Українці Олексій Жогольов та Володимир Павлов створили розумні лічильники smart-MAC, які допомагають скоротити витрати електроенергії від 5 до 30%.


Це не перший подібний проект. Вже кілька років у світі розвивається український стартап Ecois.me, що також допомагає економити електрику. Проте команда smart-MAC каже, що аналогів їхнього продукту - немає.


«У світі багато лічильників, які надають якісь дані. Але питання у тому, як агрегувати, архівувати та аналізувати ці дані. Вивести їх хоча б в один графік чи важко, чи це рішення промислового рівня, які не підходять простим людям».

Вони поставили собі за мету уявити дані про споживання комунальних послуг комплексно - за різні періоди часу. Розробники кажуть, що їхній розумний лічильник зберігає докладні дані споживання електрики у хмарі та відображає поточні показання в онлайн-режимі.«Такий контроль дозволяє оптимізувати споживання та платити лише за те, що використовуєш», – пояснюють творці проекту.

Крім електрики, пристрої smart-MAC можуть моніторити споживання газу, води та тепла, а також мають відкритий API для інтеграції з розумним будинком.
留言


Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page