top of page

Каталог товарів / Освітлення / Промислове та вуличне освітлення

Промислове
та вуличне освітлення

Для вулиці та промислових умов використовуються спеціальні освітлювальні прилади. Це ліхтарі, прожектори, світильники, які мають високий ступінь захисту від несприятливих чинників. Освітлення для вулиці має різну потужність. Вуличні світильники можуть мати простий дизайн чи виконують додатково декоративну функцію. Купити високоякісну освітлювальну техніку для різних умов використання можна в інтернет-магазині Visa Electro. Ми продаємо лампи, ліхтарі та прожектори з доставкою всією Україною.

Промислове та вуличне освітлення від Visa Electro

Промислове та вуличне освітлення є необхідністю в сучасному світі. Спеціальні світильники зазвичай використовуються для освітлення великих виробничих площ, складів та інших промислових споруд. Правильний вибір вуличного освітлення допомагає забезпечити оптимальні умови праці, поліпшити якість виробництва та знизити витрати на електроенергію.

Вуличні світильники необхідні для освітлення вулиць, автомобільних доріг, тротуарів та інших громадських місць. Лампи мають захищений корпус, який не допускає потрапляння всередину техніки води та бруду. У нашому інтернет-магазині продаються такі вуличні світильники:

  • потужність – 8-60 Вт;

  • світловий потік – 720-10000 Лм;

  • тип – ЛЕД-елементи, під лампу;

  • матеріал – пластик, метал, алюміній;

  • монтаж – консольний, наземний, накладний;

  • ступінь захисту – від IP44.

Вуличний світильник може мати вбудований датчик руху та плафон. Замовити вуличні та промислові лампи, прожектори й ліхтарі можна вроздріб або оптом.

Чому варто замовити саме у нас?

У нас можна купити освітлювальні прилади, що відповідають вимогам електробезпеки. Ми працюємо без посередників, тому встановлюємо вигідні ціни для клієнтів. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором відомих виробників, тому в каталозі представлені лише оригінальні товари з гарантією якості.

Доставка виконується кур'єром за вказаною адресою, а також відомими компаніями-перевізниками по всіх регіонах України.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page