top of page

Радіореле або радіовимикач – це пристрій, який використовує радіохвилі для бездротового керування електричними приладами. Воно необхідне для увімкнення або вимикання різного обладнання. На радіо сигналі можна керувати лампами, насосами, вентиляторами, системами опалення та кондиціювання повітря. Купити якісну електротехніку ви зможете в інтернет-магазині Visa Electro за прийнятною ціною.

Радіореле від Visa Electro

Реле або радіовимикач є безпечним і зручним для використання в будь-якому місці, де необхідне дистанційне керування різними пристроями. Вони зазвичай працюють на радіочастотах, що дає змогу застосовувати їх на значній відстані без прямої видимості між приладами. Радіореле може бути частиною більш складних систем керування, зокрема «розумного дому» або системи автоматизації виробничих процесів.

У нашому інтернет-магазині можна замовити радіореле з такими характеристиками:

  • номінальний струм – 6-10 А;

  • дальність дії – до 50 м;

  • тип підключення – клеми або розетка.

Ми продаємо товари вроздріб та оптом. Для оптових замовників діють більш лояльні умови співпраці. Товари нашого інтернет-магазину мають офіційну гарантію від виробника та відповідають вимогам безпеки.

Чому варто замовити саме у нас?

На нашому сайті ви можете замовити якісні радіо реле за декілька кліків. Ми пропонуємо товари від популярних виробників, які відповідають вимогам електробезпеки.

Наші клієнти можуть брати участь в акціях та отримувати знижки на різні позиції з асортименту. Ми прагнемо забезпечити максимально комфортний сервіс для наших покупців, тому замовлення підтверджуються в день звернення та відразу відправляються з нашого складу.

Доставка можлива нашими кур'єрами або відомими перевізниками всією Україною. Кваліфіковані консультанти у разі потреби нададуть відповіді на ваші запитання та допоможуть оформити замовлення. Телефонуйте за контактним номером телефону або надсилайте свої повідомлення на електронну пошту.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page