top of page

Електричне реле зазвичай застосовується в побуті та на виробництві. Це пристрій, який потрібен для керування електричними сигналами або електричними контактами шляхом використання електромагнітної сили. Реле працює за принципом перемикання електромагнітної котушки, яка створює магнітне поле при підключенні до джерела струму. Це приводить до перемикання контактів у пристрої. В нашому інтернет-магазині ви можете замовити реле різних типів за доступною ціною.

Електричне реле від Visa Electro

У нашому асортименті представлені електричні реле для управління освітленням, вентиляцією, опаленням та іншими системами та електричними пристроями. Можна купити товари вроздріб або оптом. На сайті магазину продаються такі категорії реле:

  • Напруги – призначене для захисту електричних пристроїв від перенапруги в мережі. Воно працює за принципом вимикання електричного струму, коли напруга перевищує заданий рівень.

  • Часу – контролює час роботи різних приладів, автоматизує різні процеси в промисловості та інших сферах. Таке електричне реле працює за принципом затримки увімкнення або вимикання електричних контактів через певний проміжок часу після появи сигналу на вході реле.

  • Радіореле – використовує радіохвилі для передачі сигналів між різними пристроями на відстані.

У нас можна купити оригінальні сертифіковані електричні прилади, що виготовляються відповідно до діючих стандартів.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія пропонує широкий асортимент якісних електричних пристроїв та аксесуарів, що відповідають вимогам електробезпеки. У нашому інтернет-магазині ви можете купити товари з офіційною гарантією від виробника. Ми регулярно проводимо вигідно акції, щоб ви могли максимально зекономити на замовленнях.

Доставка здійснюється компаніями-перевізниками Нова Пошта, Укрпошта та Meest по всіх регіонах України. У Житомирі можливий самовивіз з нашого офісу.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page