top of page

Реле часу є електричним пристроєм, який контролює період роботи різних приладів. Завдяки йому можна автоматизувати певні процеси в побуті, промисловості та інших сферах. Реле часу працює за принципом затримки увімкнення або вимикання електричних контактів. Зміна стану відбувається через деяку часову затримку. Щоб купити якісну електротехніку, розгляньте пропозиції інтернет-магазину Visa Electro. Ми продаємо сертифіковані товари за прийнятними цінами.

Реле часу від Visa Electro

Електронне реле часу – це електромеханічний пристрій, призначений для автоматичного включення або виключення електричного обладнання або системи в заданий період. Користувач може обирати інтервал затримки до вимкнення або включення. Реле часу має вбудований таймер, який можна налаштувати на певний час. Проміжок може становити від 1 секунди до декількох годин. Після закінчення встановленого інтервалу часу пристрій вмикає або вимикає техніку залежно від налаштувань.

У нашому інтернет-магазині можна замовити електронне реле з такими характеристиками:

  • тип установки – в розетку;

  • номінальний струм – 10А;

  • максимальне навантаження – до 1,5 кВт;

  • тип програмування – циклічний.

Електронні реле з нашого асортименту забезпечують автоматизацію промислових процесів, освітлення, керування кліматичними системами та іншими застосуваннями.

Чому варто замовити саме у нас?

Купити електротовари у нас можна на вигідних умовах оптом або вроздріб. Ціни доступні для всіх наших покупців, оскільки ми не співпрацюємо з посередниками. На весь асортимент надається офіційна гарантія від виробника. Щоб замовити потрібні електричні пристрої, заповніть онлайн-форму в зручний для вас час. Ми швидко опрацюємо заявку та відправимо замовлення.

Доставка товарів виконується максимально оперативно нашими кур'єрами або відомими в Україні перевізниками. Наші консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання та допомогти з вибором часового реле. Для консультації зв'яжіться з нами за телефоном або електронною поштою.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page