top of page

Реле напруги

Реле напруги – це електромеханічний пристрій, який використовується для контролю напруги в електричних системах. Його ще називають відсікачем. Реле спрацьовує, коли напруга в системі досягає заданого рівня. Електрика знову вмикається або вимикається за допомогою з’єднання чи роз’єднання електричних контактів для захисту пристроїв системи. Електрореле використовується для контролю подачі електричної енергії до підключених пристроїв. Щоб купити такий товар, зверніться до інтернет-магазину Visa Electro. Ми продаємо електричні прилади оптом і вроздріб.

Реле напруги від Visa Electro

Застосування реле напруги може бути різним, зокрема захист електричних систем від перенапруги. Але такий пристрій потрібен також і для відключення живлення при досягненні мінімального рівня напруги. Це захищає техніку від роботи у невідповідних умовах. Відсікач використовується в різних галузях: у промисловості, будівництві, транспорті тощо.

Реле напруги мають різну конструкцію й принципи роботи, що впливає на їх ціну. В нашому інтернет-магазині продаються відсікачі, що складаються з контактів, спіралі, магнітного ядра та інших елементів. Ви можете купити електрореле з такими параметрами:

  • тип установки – на DIN-рейку, в розетку;

  • номінальній струм – 10-63 А;

  • максимальне навантаження – 1,5-13,8 кВт.

У нас можна замовити лише ті електропристрої, що відповідають вимогам безпеки. В каталозі представлена оригінальна сертифікована продукція від відомих виробників.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія - провідний постачальник електричного обладнання та аксесуарів в Україні. Ми пропонуємо широкий вибір провідникової продукції для різних умов використання за вигідними цінами. Visa Electro є офіційним представником популярних виробників електротоварів і надає гарантію на кожну позицію з асортименту.

Доставка виконується всією Україною надійними перевізниками Нова Пошта, Meest та Укрпошта. Для консультації стосовно реле напруги зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page