top of page

Розподільчі коробки

Розподільча коробка використовується в процесі монтажу електропроводки. Це вогнестійка конструкція, яка знижує ризик виникнення пожежі. Розподільча коробка створює безпечні умови для з’єднання проводів. Електрична фурнітура виготовлена з діелектричних і негорючих матеріалів, які не підтримують горіння при виникненні небезпечної ситуації. Купити компоненти для монтажу електропроводки можна в компанії Visa Electro. Це товари відомих в Україні виробників за доступними цінами.

Розподільчі коробки від Visa Electro

Розподільчі коробки складаються з двох частин. Перша монтується на основу, в ній прокладається електрична проводка. Зовнішня частина виконує роль кришки, прикриваючи з’єднання. Розподільні коробки бувають такими:

  • Внутрішні. Монтуються в заглиблення в основі. Цей варіант застосовується під час монтажу прихованої проводки.

  • Зовнішні. Це накладні конструкції, які не потребують підготовки основи й монтуються прямо на стіну.

З’єднання краще виконувати клемами, адже скрутка не вважається безпечним і довговічним способом. У нас продаються розподільчі коробки круглої та прямокутної форм. Коробка постачається в комплекті з кришкою. Ціна залежить від параметрів конструкції. Замовлення можна оформити в роздріб або оптом.

Чому варто замовити розподільчі коробки саме у нас?

Наша компанія продає оригінальні сертифіковані товари, які відповідають вимогам сучасних стандартів. До нашого інтернет-магазину продукція доставляється прямо з заводів-виробників, адже ми є офіційним представником перевірених брендів.

Наші клієнти можуть розраховувати на високоякісний сервіс:

  • замовити електротовари можна в зручний для вас час;

  • на всі позиції з каталогу діє гарантія;

  • вигідні ціни, регулярні знижки та акційні пропозиції;

  • доставка здійснюється надійними перевізниками або кур’єром;

  • оплата можлива платіжною карткою, безготівковим розрахунком чи післяплатою.

Щоб оформити замовлення, заповніть онлайн-заявку на сайті магазину чи зв'яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону або електронною поштою.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page