top of page

Нульова електрична шина — це електричний пристрій, який не має напруги відносно землі або нульової точки. Вона використовується в системах електроживлення, де необхідно запобігати потенційним різницям між певними електричними установками. Наприклад, шина використовується в системах змінного струму для забезпечення безпечного та ефективного заземлення устаткування. Купити електротовари від популярних виробників можна в інтернет-магазині Visa Electro за низькими цінами.

Нульові шини від Visa Electro

У нашому інтернет-магазині представлене електричне устаткування високої якості. Нульова ізольована шина випускається різної конструкції. Вибір товару залежить від його призначення:

  • Для систем змінного струму. Ця шина використовується для заземлення устаткування в системах змінного струму. Вона зазвичай має нульовий електричний потенціал відносно землі.

  • Для систем постійного струму. Підходить для забезпечення рівномірного потенціалу заземлення на різних електричних установках та обладнанні, що застосовуються в системах постійного струму.

  • Нейтральна шина. Пристрій необхідний для забезпечення електричного з'єднання між нейтральним провідником і генератором або трансформатором в системах змінного струму.

Всі різновиди нульової електричної шини застосовуються для безпечної роботи електричних систем і пристроїв. Перш ніж замовити потрібний елемент електромережі, варто враховувати напругу, потужність та інші параметри роботи. У нас можна купити електротовари для використання в побуті та на виробництві.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія є одним із найкращих постачальників електротехніки в Україні. Ми пропонуємо замовникам широкий вибір якісної електротехніки для всіх можливих умов використання. Незалежно від того, чи вам потрібні пристрої для дому, офісу чи промислового використання, ми запропонуємо вам найвигідніший варіант. Замовити нульові ізольовані шини у нас варто з таких причин:

  • Ви можете оформити замовлення вроздріб чи оптом на лояльних умовах.

  • У каталозі ви знайдете тільки оригінальні товари від провідних виробників електрообладнання.

  • Ми пильно стежимо за якістю кожного товару та гарантуємо їх довговічність.

  • Наші замовники отримують спеціальні пропозиції та знижки. У разі оформлення замовлення оптом ми запропонуємо найвигіднішу вартість.

  • Оперативно підтверджуємо ваші запити та організовуємо відправку.

  • Доставка здійснюється всією Україною надійними компаніями-перевізниками.

  • Ціна не включає комісій посередників, адже ми приймаємо поставки прямо з виробництва.

Наші менеджери нададуть необхідну консультацію у разі виникнення будь-яких питань. Телефонуйте нам або надсилайте листа на електронну пошту для консультації щодо нульових ізольованих шин.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page