top of page

Терморегулятори

Терморегулятор призначений для контролю та регулювання температури в певному середовищі. Він може бути використаний для автоматичного підтримання заданої температури в системах опалення, вентиляції, кондиціювання повітря, а також в промислових процесах. Терморегулятори містять датчик, який вимірює температуру в середовищі, та електронну систему керування. Купити якісну електротехніку можна в інтернет-магазині Visa Electro за низькою ціною.

Терморегулятори від Visa Electro

Терморегулятори забезпечують контроль нагріву чи охолодження повітря чи інших речовин. Зазвичай вони керують роботою обігрівачів, кондиціонерів тощо. Моделі з нашого інтернет-магазину можуть комплектуватися вбудованими чи виносними датчиками.

Ви можете замовити терморегулятор з різними функціями. Такі прилади можуть просто вмикати та вимикати напругу або мають складні алгоритми програмного керування. Від цього залежить їх ціна.

Розглянемо такі види терморегуляторів:

  • Механічні терморегулятори. Мають біметалічні пластини, щоб керувати вимикачем. Він вмикає або вимикає прилад при досягненні заданих користувачем параметрів.

  • Електронні терморегулятори. Обладнані мікропроцесорами та датчиками температури для керування пристроями. Вони зазвичай точніші, ніж механічні моделі.

  • Програмовані терморегулятори. Це електронні моделі, що дають змогу користувачам програмувати режими температури на різний час доби. Вони сприяють зниженню витрат на енергію.

  • Цифрові терморегулятори. Оснащені світлодіодним дисплеєм, що відображає температуру та інші параметри. Вони забезпечують високу точність і допомагають легко налаштувати параметри.

У нашому інтернет-магазині продаються терморегулятори для підключення в розетку чи на DIN-рейку. Ви можете купити товари, на які діє офіційна гарантія від виробника. Ми продаємо продукцію вроздріб чи оптом за вигідною вартістю.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія є надійним постачальником терморегуляторів та інших електротоварів в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки високоякісні товари, а й професійний сервіс. Наша співпраця з надійними виробниками електричної продукції дає змогу встановлювати найнижчі ціни.

Купувати електротовари у нас вигідно з таких причин:

  • Ми розуміємо, що наші клієнти цінують свій час, тому швидко підтверджуємо замовлення та організовуємо доставку. Наші кур'єри та компанії-перевізники зроблять все можливе, щоб продукція прибула вчасно та у відмінному стані.

  • Для постійних та оптових замовників діють спеціальні пропозиції, знижки та можлива участь в акціях.

  • Товари, представлені в продажу, можна оплатити платіжною карткою, безготівковим розрахунком чи післяплатою.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо наших товарів або умов співпраці, досвідчені консультанти завжди готові надати професійну консультацію. Зв'яжіться з нами за контактним номером телефону або електронною поштою.

Ми працюємо

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: Вихідні

Контакти для звʼязку:

+38(067)411-99-06

bottom of page