top of page

Монтажні коробки

Монтажна коробка – незамінний елемент під час монтажу електропроводки. Її встановлюють в місцях з’єднання кількох ліній проводів. Монтажна коробка надійно захищає електрику від впливу несприятливих зовнішніх чинників. З неї кабелі виходять до вимикачів, розеток та інших споживачів. Купити монтажні коробки високої якості можна в інтернет-магазині Visa Electro за оптимальною ціною.

Монтажні коробки від Visa Electro

У нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір монтажних коробок. Ви можете замовити прямокутні, квадратні та круглі моделі. Круглі коробки виготовляються з діаметром від 49 до 68 мм. Квадратні та прямокутні монтажні коробки мають розміри від 75х75х35 мм до 255х200х80 мм.

На нашому сайті продаються такі моделі:

  • Накладні. Вони монтуються прямо на поверхню стіни чи стелі. Цей варіант є доречним, якщо монтується проводка відкритим способом.

  • Вбудовані. Для встановлення монтажної коробки спочатку готується отвір в основі. Такий тип установки обирається, коли виконується капітальний ремонт або будівництво. Проводи прокладаються закритим способом в товщі стіни.

Ми пропонуємо продукцію вроздріб та оптом. Всі товари відповідають вимогам пожежної та електричної безпеки.

Чому варто замовити саме у нас?

Купити необхідні компоненти для встановлення електрики у нас — це легко та вигідно, адже ми не співпрацюємо з посередниками. Наша компанія є відомим постачальником провідникової продукції в Україні. Багаторічний досвід роботи (більш ніж 12 років) допомагає нам з усією відповідальністю ставитися до кожного замовника.

Ми є офіційним дилером багатьох виробників електротоварів. Замовити потрібні деталі для електромережі та іншу продукцію можуть як приватні клієнти, так і юридичні особи. Ми гарантуємо покупцям комфортний сервіс:

  • привабливі знижки та участь в акціях для постійних замовників;

  • гарантія від виробника на всі товари;

  • швидке підтвердження замовлень;

  • доставка кур’єром або транспортною службою по всіх регіонах України в найкоротші терміни.

Зателефонуйте нашим консультантам або напишіть нам на електронну пошту, якщо у вас виникнуть запитання.

Ми працюємо